Top Ad

header ads

"Nasze Strony" partnerem MojaKruszwica.pl i ABCJanikowo24.pl

 


Magazyn "Nasze Strony" dołączył do partnerów portalu MojaKruszwica.pl oraz ABCJanikowo24.pl. Pismo podejmuje m.in. temat tworzenia nowych miejsc pracy, gospodarki, Unii Europejskiej oraz historii regionów. 

Nowy partner portali MojaKruszwica.pl oraz ABCJanikowo24.pl ukazuje się także w wersji tradycyjnej. Treści magazynu będą teraz częściej gościć na łamach obu serwisów.

- Pozostajemy otwarci na każdą współpracę z naszymi portalami. Szukamy partnerów do wymiany treści i informacji. Służymy wiedzą i informacją. Zachęcamy do śledzenia informacji magazynu "Nasze Strony" - mówi wydawca Kujawskiej Grupy Medialnej Przemysław Bohonos.

Założeniem magazynu "Nasze Strony" jest m.in. upominać się o prawa obywatelskie, równouprawnienie, sprawiedliwość społeczną, w tym właściwy poziom emerytur, wskazywać sposoby na poprawę obronności i stanu środowiska naturalnego, docierać do Polonii na całym świecie i środowisk lokalnych.

- To wielka przyjemność Wam ogłosić, że wydanie naszego inowrocławskiego czasopisma znalazło się w punktach sprzedaży w całej niemal Polsce - informuje Adam Lech Janowski redaktor naczelny Magazynu "Nasze Strony".

W czasopiśmie znajdują się: autorska poezja, moda Paryża i Mediolanu, propozycja 3 dni wolnych dla kobiet co 28 dni - konsultacje oraz odważne artykuły dotyczące: obrony Polski, przyczyn wojny na Ukrainie, okradania emerytów, rencistów i osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunów przez zaniżone świadczenia, palących problemów, które niektórzy politycy chowają pod dywan.

- W ramach prowadzonych konsultacji naszego czasopisma, które skierowaliśmy do wszystkich gmin, powiatów i województw w Polsce, przedsiębiorców i osób prywatnych, również Was, Czytelnicy, chciałbym zapytać: Czy popieracie uwzględnienie opcji w kodeksie pracy dodatkowych 3 dni wolnych dla kobiet co 28 dni - dobrowolnych, nieobowiązkowych, płatnych przez ZUS. Zachęcam do przekazania odpowiedzi: tak, nie lub wstrzymuję się pod postem lub przesyłając na skrzynkę mailową: magazyn@tunaszestrony.pl .Będę wdzięczny za zainteresowanie i komentarze - dodaje Adam Janowski.Prześlij komentarz

0 Komentarze