Top Ad

header ads

Przemysław Bohonos wyróżniony w konkursie dziennikarskim w V Kongresie Edukacji

 


fot. www.mojakruszwica.pl


Właściciel Kujawskiej Grupy Medialnej oraz redaktor naczelny portalu MojaKruszwica.pl został nagrodzony podczas V Kongresu Edukacji w ogólnopolskim konkursie dziennikarskim.

Nagrody i wyróżnienia zostały wręczone w ogólnopolskim konkursie "EDUinspracje Media", którego wyniki ogłoszono podczas V Kongresu Edukacji w Auditorium Maximum w Warszawie z okazji 35-lecia Programu Erasmus+. 

Przemysław Bohonos został wyróżniony za artykuł w kategorii Publicystyka.

Nagrodę w jego imieniu odebrała prezes Stowarzyszenia Edukacji i Rozwoju Amicus w Kruszwicy Dorota Pronobis.

Kongres Edukacji organizowany jest przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejskiego  Korpusu Solidarności. Kluczowym tematem V Kongresu Edukacji jest umiędzynarodowienie w obszarze szeroko rozumianej edukacji, ze szczególnym uwzględnieniem wartości jednoczących Europę. Mimo upływu 35 lat główna idea programu pozostaje ta sama – rozwijanie międzynarodowej współpracy między placówkami edukacyjnymi.

Uczestnicy Kongresu podczas wykładów oraz prezentacji mieli okazję dowiedzieć się m.in., jak duże znaczenie, właśnie w kontekście współpracy, ma sieciowanie, które poprzez udostępnianie wiedzy i wymianę pomysłów wspiera ich rozwój, zarówno w kontekście lokalnym, krajowym, jak i międzynarodowym.

Prześlij komentarz

0 Komentarze