Top Ad

header ads

W portalu mojakruszwica.pl spotkasz się z felietonami i komentarzamiIstniejący od 2014 roku portal mojakruszwica.pl wzbogacony zostanie  o stałe komentarze dnia. To efekt współpracy realizowanej z Nowym Informatorem Kruszwickim, prezentującym treści samorządowe i lokalne. 
Raz dziennie w dni powszechnie w dziale Felietony będą się pojawiać komentarze przygotowane przez  redakcję Nowego Informatora Kruszwickiego. Swoją nazwą nie bez powodu nawiązuje do pierwszego biuletynu prasowego wydawanego po 1990 roku. Obecnie jednak jego forma będzie wyglądać zupełnie inaczej.

Informacje publikowane przez Nowy Informator Kruszwicki można znaleźć na specjalnie stworzonym fanpage. Ponadto codziennie w dziale "Felietony" będą się ukazywać "Komentarze Dnia" przygotowane przez Nowy Informator Kruszwicki.

Inicjatorem powołania Nowego Informatora Kruszwickiego jest redakcja Kujawskiej Grupy Medialnej. Komentarze zamieszczane na portalu www.mojakruszwica.pl będą stanowić jej integralną część.

Informator Kruszwicki, do którego nawiązuje nowa inicjatywa rozpoczął działalność 19 lutego 1990 roku i był obecny w życiu mieszkańców do 21 lutego 1992 roku jako organ Komitetu Obywatelskiego z potrzeby informowania  o działaniach na rzecz samorządności.

Biuletyn powrócił przy okazji rocznic samorządowych m.in. 26 czerwca 2010 roku oraz 25 czerwca 2015 roku jako wydanie specjalne.

Prześlij komentarz

0 Komentarze