Top Ad

header ads

Oferta wyborcza w portalach Kujawskiej Grupy Medialnej dla kandydatów i komitetów
W związku z rozpoczęciem kampanii wyborczej pragniemy przedstawić specjalną ofertę skierowaną do wszystkich kandydatów na stanowiska senatora oraz posła. Jesteśmy przekonani, że odpowiednio dobrana i skierowana reklama może być kluczem do sukcesu w nadchodzących wyborach.


Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Doświadczenie - Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej, dzięki czemu potrafimy dostosować przekaz do oczekiwań wyborców.

Zasięg - Nasze narzędzia reklamowe docierają do szerokiej grupy odbiorców, co zwiększa szanse na dotarcie do potencjalnych wyborców.

Profesjonalizm - Gwarantujemy pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Od koncepcji, przez realizację, aż po analizę efektów reklamy.

Pełma ulotka reklamowa dostępna dla kandydatów i komitetów wyborczych.

Co oferujemy?

  • Tworzenie spersonalizowanych spotów reklamowych.
  • Planowanie i zakup czasu antenowego w najpopularniejszych mediach.
  • Kampanie w mediach społecznościowych skierowane do wybranej grupy docelowej.
  • Doradztwo w zakresie strategii reklamowej.
  • Warunki współpracy


Każda kampania jest planowana indywidualnie, dostosowując się do potrzeb i budżetu klienta. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz rabaty dla kandydatów, którzy zdecydują się na dłuższą współpracę.

Zapraszamy do współpracy!

Rozpoczęcie kampanii wyborczej to czas intensywnej pracy, ale również okazja do zaprezentowania się potencjalnym wyborcom w jak najlepszym świetle. Skorzystaj z naszej oferty i zwiększ swoje szanse na sukces w nadchodzących wyborach!  

Prześlij komentarz

0 Komentarze