Top Ad

header ads

Z Książką Przez Życie. Recenzje książek co czwartek w portalach Kujawskiej Grupy Medialnej

 Kujawska Grupa Medialna oraz serwis "Z Książką Przez Życie" podjęły współpracę na rzecz promocji materiałów książkowych. Recenzje dla serwisu przygotowuje Julia Pinkos.

Ukazujące się dotychczas na stronie internetowej http://www.zksiazkaprzezzycie.pl/ będą dostępne co czwartek w portalach informacyjnych Kujawskiej Grupy Medialnej. "Z Książką Przez Życie" to oficjalny partner naszych portali regionalnych. 

Autorką recenzji jest redaktor Julia Pinkos. Jaka sama wskazuje motywacją do publikacji recenzji była komedia romantyczna "Lista, która zmieniła moje życie".

- Książka wzrusza i trzyma w napięciu. Ukazuje historię pięknego uczucia jakie rodzi się między ludźmi „przypadkiem”. Po jej przeczytaniu uznałam, że świetnym pomysłem jest stworzenie swojej własnej listy rzeczy do zrobienia przed 30-tką. Jednym z punktów jest właśnie założenie Instagrama - pisze Julia Pinkos.

Po Instagramie przyszedł czas na własną stronę internetową. Znajdziemy w niej recenzje romansów, komedii romantycznych, literatury młodzieżowej oraz kryminałów.

Teksty z recenzjami książek dostępne będą w portalach Kujawskiej Grupy Medialnej w każdy czwartek. 

https://www.instagram.com/zksiazkaprzezzycie/

Prześlij komentarz

0 Komentarze