Top Ad

header ads

Transmisje na żywo z uroczystości kościelnych w tegoroczną Wielkanoc


for. mojakruszwica/archiwum


Nadchodzące wielkanocne uroczystości będzie można obejrzeć na żywo w naszym serwisie informacyjnym www.mojakruszwica.pl. To wsparcie jakie dla mieszkańców Kruszwicy przygotowała Kujawska Grupa Medialna aby mogli przeżywać święta blisko swoich parafii.


Portal mojakruszwica.pl relacjonował już Niedzielę Palmową w formacie "na żywo". Teraz transmisje zostały zaplanowane także na najbliższe Święta Wielkanocne. Całe triduum w kościele św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kruszwicy będzie można obserwować od Wielkiego Czwartku. Pierwsza transmisja odbędzie się o godzinie 18:00 w czwartek 9 kwietnia.

Cieszymy się, że w ten nieznaczny sposób będziemy mogli wesprzeć kruszwicką społeczność, aby mogła dzięki Internetowi uczestniczyć w najważniejszym chrześcijańskim święcie. Transmisję będą dostępne na naszym Facebooku oraz portalu YouTube - informuje Kujawska Grupa Medialna.


Poniżej informacje parafialne:
 W czwartek rozpoczynamy Triduum Paschalne:
• W czwartek godz. 18.00 Msza św. Wieczerzy Pańskiej
• W piątek g. 18.00 Liturgia Krzyża
W sobotę nie będzie w Kościele tradycyjnej święconki. Biskupi udzielają upoważnienia aby w tym roku głowa rodziny przed świątecznym śniadaniem pobłogosławiła pokarmy. Tekst modlitwy udostępniony będzie na naszej stronie internetowej oraz można zabrać teksty z ławki przy wyjściu z Kościoła.
• Wieczorna liturgia Wigilii Paschalnej o godz. 18.00
W liturgii Triduum Paschalnego można będzie uczestniczyć poprzez transmisje internetową z naszego Kościoła dostępną na naszej stronie parafialnej, do czego wszystkich serdecznie zapraszamy
W przyszła niedziele Świat Zmartwychwstania msze św. według normalnego porządku o godz. 7.00 rezurekcje w intencji Parafian, nie będzie jednak procesji rezurekcyjnej.
Bardzo prosimy o dostosowanie się do wymogów prawnych jeśli chodzi o liczbę uczestników Liturgii.

Prześlij komentarz

0 Komentarze